Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet tıkanıklığı açma firması olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile Bursa il merkezi ve ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Teknolojinin getirmiş olduğu yenilerek ayak uydurarak robotik cihazlar ile kırmadan dökmeden tuvalet tıkanıklığı sorunlarına çözümler sunmaktayız. Robotik cihazlar ve kamera yardımıyla tıkanıklığa sebep olan tespit edilir ve yine robotik cihazlar yardımıyla sorun çözülür. Bu yapılan işlemler kısa sürede tamamlanmaktadır.

Tuvalet Açma

Tuvaletlerimiz neden tıkanır?

Tuvalet tıkanıklığının başlıca sebeplerini insani atıklar, tuvalet kağıdı, yanlış eğim verilerek döşenen tesisat ve inşaat kalıntıları olarak sıralayabiliriz.

Tuvalet Tıkanıklığını Nasıl Açıyoruz?

Tuvalet tıkanıklığı açma işlemi geleneksel çözümler ile kırarak değil teknolojik cihazlar yardımıyla açmaktayız. Kameralı ve robot cihazlarımız ile öncelikli olarak sorunun yabancı cisimlerden veya tesisat sorunlarından mı kaynaklandığını tespit ediyoruz. Daha sonra noktasal olarak tespit edilen sorunu gideriyoruz. Bu işlemleri noktasal olarak tespit yaptığımız için kırmadan, dökmeden sizlere ekstra inşaat masrafını çıkarmadan yapmaktayız.

Kırmadan dökmeden tuvalet tıkanıklığı açma

Tuvalet tıkanıklığı ile karşılaşırsanız bilinçsiz kişilerin sözleri ile hareket etmeyiniz. Sorunlarınıza çözüm ararken evinizde yada işyerlerinizde daha büyük sorunlara yol açabilir, tadilat masrafları karşınıza çıkabilir. Yıllardır kırmadan dökmeden teknolojik cihazlar ile hizmet vermekteyiz. Tıkalı tuvalet açma işlemi haricinde mutfak gideri açma, banyo gider açma, tıkalı lavabo açma ve su kaçağı tespit alanlarında da hizmet vermekteyiz.

Yardım için bizlere ulaşın!

Bursa Tıkanıklık Açma Servisi olarak bizlere 0535 867 08 10 numaralı telefondan 7/24 saat ulaşabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığı sorunu kabusunuz olmasın. Uygun fiyatlar ile kısa sürede kırmadan dökmeden hizmet vermekteyiz. Tesisatınızda meydana gelen her türlü sorunlara en az hasar ile noktasal olarak müdahale ediyoruz. Bu bağlama bizlere güvenebilirsiniz