Banyo gideri açma firması olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile Bursa il merkezi ve ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Teknolojinin getirmiş olduğu yenilerek ayak uydurarak robotik cihazlar ile kırmadan dökmeden banyo tıkanıklığı sorunlarına çözümler sunmaktayız. Robotik cihazlar ve kamera yardımıyla tıkanıklığa sebep olan tespit edilir ve yine robotik cihazlar yardımıyla sorun çözülür. Bu yapılan işlemler kısa sürede tamamlanmaktadır.

Bursa Banyo Gideri Açma

Banyolarımız Neden Tıkanır?

Banyo giderlerimiz genellikle kullanıma bağlı olarak tıkanmaktadır. Bunlar banyo giderine atılan yabancı cisimler ve tesisatın hatalı döşenmesinden kaynaklanmaktadır.

Banyo Gideri Nasıl Açılır?

Tıkanan banyolarımızı açmak için öncelikle sorunun neden kaynaklandığı tespit etmemek gerekir. Eğer bir duşa kabinimiz varsa, duşa kabinin altındaki bağlantı yerlerini açarak tıkanıklığı kontrol edebiliriz. Tıkanıklık duşa kabinin bağlantı yerinden kaynaklanmıyorsa uzman bir servisten yardım almanız gerekir. Bu bağlamda geleneksel yöntemler ile çözüm sunan firmalardan uzak durulmalı, teknolojik cihaz yardımıyla çözüm üreten firmalardan hizmet alınmalıdır. Geleneksel yöntemler ile banyo gideri sorununa çözüm arandığı zaman yaşam alanlarınız inşaat alanına dönebilir ve ekstra masraflar çıkabilmektedir.

Kırmadan dökmeden banyo gideri açma

Banyo gideri tıkanıklığı ile karşılaşırsanız bilinçsiz kişilerin sözleri ile hareket etmeyiniz. Sorunlarınıza çözüm ararken evinizde yada işyerlerinizde daha büyük sorunlara yol açabilir, tadilat masrafları karşınıza çıkabilir.

Yıllardır kırmadan dökmeden teknolojik cihazlar ile hizmet vermekteyiz. Tıkalı banyo gideri açma işlemi haricinde mutfak gideri açma, tuvalet açma, tıkalı lavabo açma ve su kaçağı tespit alanlarında da hizmet vermekteyiz.

Yardım için bizlere ulaşın!

Bursa Tıkanıklık Açma Servisi olarak bizlere 0535 867 08 10 numaralı telefondan 7/24 saat ulaşabilirsiniz. Banyo tıkanıklığı sorunu kabusunuz olmasın. Uygun fiyatlar ile kısa sürede kırmadan dökmeden hizmet vermekteyiz. Tesisatınızda meydana gelen her türlü sorunlara en az hasar ile noktasal olarak müdahale ediyoruz. Bu bağlama bizlere güvenebilirsiniz