Bursa Lavabo Açma Servisi

Lavabo Açma Servisi olarak;Tıkalı lavabo açma işlemlerini tesisatınıza ve çevresine zarar vermeden gerçekleştiriyoruz. Tıkalı Lavabo açma konusunda uzman personellerimiz ile yıllardır müşteri memnuniyeti ile hizmet vermekteyiz. Bursa il merkezi ve ilçelerinde mutlu müşteri portföyümüz ile hizmet vermekteyiz.

Bursa Lavabo Açma

Lavabolarınız Neden Tıkanır?

Lavabo tıkanıklığı ev, işyeri ve çalışma alanlarında meydana gelebilecek sorunlardan biridir. Lavaboların tıkanmasının birçok sebebi olabilir. Başlıca sebeplerini sıralayacak olursak katı atıklar ve insani atıklar başta gelmektedir. Diğer lavabo tıkanıklığı ise inşaat kalıntıları ve tesisatın düzgün bir şekilde yapılmamasından kaynaklanmaktadır.

Tıkanan Lavabolarınız Nasıl Açılır?

Tıkanan lavaboları açmak için öncelikle tıkanıklığın neden kaynaklığını tespit etmek gerekir. Tıkanıklık lavabo üzerinden mi, lavabo altındaki gider borusundan mı yoksa tesisattan mı kaynaklandığının belirlenmesinden sonra çözümler üretilir. Tesisatınızda meydana gelen sorunlardan dolayı lavabonuz tıkanmış ise bir servisten yardım almalısınız gerekmektedir. Servis seçiminde ise geleneksel yöntemler ile çözüm sunan firmaları seçmemek gerekir. Tesisatınıza geleneksel yöntemler uygulanması sonucunda lavabo açma maliyetinin yanında kırılan fanyas, duvar vb. inşaat maliyetlerinizde çıkacaktır.

Lavabo aç gibi kimyasal ürünleri kullanarak lavabolarınız açılmadığıysa daha fazlasını kullanarak aynı işlemleri tekrar etmemek gerekir. Tekrar etmeniz durumunda kimyasal maddelerden dolayı sağlık sorunlarınız oluşabilir.

Tesisatınızdaki tıkanıklıklar inşaat kalıntılarından veya montaj esnasında yanlış verilen eğimden de kaynaklandığı görülmektedir. Tesisatınızdaki sorunlara teknolojik çözümler ile kırmadan, dökmeden, kameralı robotlar ile çözüm sunmaktayız. Bursa acil gider açma servis olarak sizlere kameralı robot cihazlarımız ile noktasal ve garantili hizmet sunmaktayız.

Bursa  kırmadan dökmeden lavabo açma

lavabo tıkanıklığı ile karşılaşırsanız bilinçsiz kişilerin sözleri ile hareket etmeyiniz. Sorunlarınıza çözüm ararken evinizde yada işyerlerinizde daha büyük sorunlara yol açabilir, tadilat masrafları karşınıza çıkabilir.

Yıllardır kırmadan dökmeden teknolojik cihazlar ile hizmet vermekteyiz. Tıkalı lavabo açma işlemi haricinde banyo gideri açma, tuvalet açma, mutfak gideri açma, tıkalı lavabo açma ve su kaçağı tespit alanlarında da hizmet vermekteyiz.

Yardım için bizlere ulaşın!

Bursa Tıkanıklık Açma Servisi olarak bizlere 0535 867 08 10 numaralı telefondan 7/24 saat ulaşabilirsiniz. Lavabo tıkanıklığı sorunu kabusunuz olmasın. Uygun fiyatlar ile kısa sürede kırmadan dökmeden hizmet vermekteyiz. Tesisatınızda meydana gelen her türlü sorunlara en az hasar ile noktasal olarak müdahale ediyoruz. Bu bağlama bizlere güvenebilirsiniz