Kanalizasyon Açma Servisi

Kanalizasyon açma servisi olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile bursa il merkezi ve ilçelerinde kanal tıkanıklığı, logar tıkanıklığı açma hizmetleri vermekteyiz. Teknolojinin getirmiş olduğu yenilerek ayak uydurarak robotik cihazlar ile kırmadan dökmeden kanalizasyon sorunlarına çözümler sunmaktayız. Robotik cihazlar ve kamera yardımıyla tıkanıklığa sebep olan tespit edilir ve yine robotik cihazlar yardımıyla sorun çözülür. Bu yapılan işlemler kısa sürede tamamlanmaktadır.

Kanalizasyonlar neden tıkanır?

Kanalizasyon tıkanıklığı eğer bir apartman dairesinde oturuyorsanız sadece size bağlı bir durumundan kaynaklanmayabilir. Apartmanda veya site de oturan diğer komşularınızdan da kaynaklanabilir. Tuvalet ve lavabolara atılan yabancı cisimlerin zamanla kanalizasyon gider borularında tıkanmalara sebep olur. Bunun sonucunda da kanalizasyon tıkanıklığı ortaya çıkmaktadır. Ayrıca kanalizasyon sistemlerinde kullanılan kalitesiz malzemelerden, eğimsiz döşenen gider borularından ve kanalizasyon kuyularının dolmasından dolayı da tıkanmaktadır.Eğer ev yada işyerinizde kanalizasyon tıkanıklığı ile karşı karşıya kaldıysanız uzman bir servisten yardım almanız gerekir.

Yardım için bizlere ulaşın!

Bursa Tıkanıklık Açma Servisi olarak bizlere 0535 867 08 10 numaralı telefondan 7/24 saat ulaşabilirsiniz. Kanalizasyon sorunu kabusunuz olmasın. Uygun fiyatlar ile kısa sürede kırmadan dökmeden hizmet vermekteyiz. Tesisatınızda meydana gelen her türlü sorunlara en az hasar ile noktasal olarak müdahale ediyoruz. Bu bağlama bizlere güvenebilirsiniz