Armutköy Mahallesi 1. Çekiç Sokak no:13/1 BURSA
info@bursatikaniklikacmaservisi.com
0535 867 08 10

Pimaş Açma Servisi

Pimaş; Banyo, lavabo, tuvalet veya giderlerinizin kanalizasyon hattına doğru giden borulara denilmektedir. Pimaşlarınız zamanla atık suların birikmesinden ve katı atıklarını gitmemesinden dolayı tıkanabilir. Bu bağlamda gider açma firması olarak pimaşlarda meydana gelen tıkanıklıkları açıyoruz. Deneyimli personellerimiz ile yıllardır Bursa il merkezi ve ilçelerinde mutlu müşteri portföyümüz ile hizmet vermekteyiz.

Kameralı robotlu cihazlarımız ile pimaşlarda meydana gelen tıkanıklığın neden kaynaklandığını tespit ederek uygun yöntemler ile çözümler üretmekteyiz.

Bursa tıkanıklık açma servisi olarak pimaş borusu temizleme hizmeti vermekteyiz. Gider borularınızda zamanla meydan gelen yağ ve kireç birikmeleri sonucunda pimaş borusu temizleme işlemine gerek duyulmaktadır.

Bu işlemi yapmadan önce kameralı ve robot cihazlarımız ile pimaş borusu görüntülemekteyiz. Eğer yağ ve kireç birikmesi görürsek pimaş temizleme cihazımız ile işlemleri yapıyoruz. Pimaş borusu temizleme işleminden sonra gider borularınızın içleri ilk günkü gibi olmaktadır.

Bursa kırmadan dökmeden pimaş açma

Pimaş tıkanıklığı sorunu ile karşılaşırsanız bilinçsiz kişilerin sözleri ile hareket etmeyiniz. Sorunlarınıza çözüm ararken evinizde yada işyerlerinizde daha büyük sorunlara yol açabilir, tadilat masrafları karşınıza çıkabilir.

Yıllardır kırmadan dökmeden teknolojik cihazlar ile hizmet vermekteyiz. pimaş açma işlemi haricinde banyo gideri açma, tuvalet açma, tıkalı lavabo açma, mutfak gideri açma ve su kaçağı tespit alanlarında da hizmet vermekteyiz.

Yardım için bizlere ulaşın!

Bursa Tıkanıklık Açma Servisi olarak bizlere 0535 867 08 10 numaralı telefondan 7/24 saat ulaşabilirsiniz. Pimaş tıkanıklığı sorunu kabusunuz olmasın. Uygun fiyatlar ile kısa sürede kırmadan dökmeden hizmet vermekteyiz. Tesisatınızda meydana gelen her türlü sorunlara en az hasar ile noktasal olarak müdahale ediyoruz. Bu bağlama bizlere güvenebilirsiniz

Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir